Pristatymo informacija

DĖMESIO!!!

Trečiadienį vyriausybei priėmus sprendimą suskirstyti savivaldybes į tris grupes pagal sergamumo koronavirusu rodiklius, raudonoje zonoje atsidūrusiose 12-oje savivaldybių nuo pirmadienio, spalio 26 d., skelbiamas dviejų savaičių karantinas.

Siekdama apsaugoti tiek savo klientus, tiek darbuotojus ir maksimaliai užkirsti kelią užsikrėtimui koronavirusu, OMNIVA imasi papildomų atsargumo priemonių. Kurjeriai dirba su respiratoriais ir vienkartinėmis pirštinėmis, nuolat dezinfekuoja rankas. Per kiekvieną vizitą prie paštomato dezinfekuojami visi kurjerio ir klientų liečiami paštomato paviršiai.

Taip pat įvedami laikini siuntų pristatymo pakitimai karantinuojamose savivaldybėse:

Laikinai stabdoma kurjerinių siuntų pristatymo paslauga privatiems klientams karantinuojamuose miestuose. Siekiant maksimaliai sumažinti kontaktą ir koronaviruso plėtros galimybes, visos kurjerinės siuntos, pagal adresą skirtos į raudonoje zonoje esančius miestus, bus nukreiptos į paštomatus be išankstinio perspėjimo.

Kurjerinės siuntos bus toliau pristatomos karantinuojamų miestų rajono gyventojams. Kurjerinės siuntos, skirtos į raudonoje zonoje esančių miestų rajonus, bus ir toliau pristatomos į nurodytą adresą, jei to pageidaus klientas. Atsižvelgdami į klientų galimybes atsiimti siuntą paštomatuose, pasiūlysime siuntas peradresuoti į paštomatą. Siuntos bus peradresuojamos TIK gavus kliento sutikimą.

Stabdoma kurjerinių siuntų paėmimo iš nurodyto adreso paslauga privatiems klientams visoje Lietuvoje. Nuo šiol norėdami išsiųsti siuntą, privatūs klientai galės tai padaryti tik paštomatu. Verslo klientams kurjerinių siuntų paėmimas iš nurodyto adreso vyks įprasta tvarka.

Verslo klientams kurjerinės siuntos bus pristatomos bekontakčiu būdu. Kurjeris, atvykęs pristatyti siuntos, paprašys gavėjo atsitraukti, padės siuntą ant žemės, atsitrauks, paprašys gavėjo pasirašyti ant siuntos etiketės, o pasirašytą etiketę nufotografuos kaip įrodymą, kad siunta buvo pristatyta gavėjui.

Visos paštomatinės siuntos bus pristatomos TIK į paštomatus. Jeigu klientas dėl karantino sąlygų negalės atsiimti siuntos iš paštomato ar dėl kitų priežasčių neturės galimybių nuvykti iki paštomato, kviesime jį susisiekti su klientų aptarnavimo centru, kur individualiai bus sprendžiama situacija, kad visos siuntos pasiektų klientus.

**********************************************************************************************

Pristatymo terminai priklauso nuo prekių kiekio mūsų sandėlyje arba tiekėjų sandėliuose. Stengiamės ir daug dirbame, kad prekės klientus pasiektų kuo greičiau. Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas, tačiau normalus pristatymo terminas yra ir 3-14 darbo dienų. Jei siunčiama į (ar iš) tolimų vietovių ar šalių, gali užtrukti ir ilgiau. Informuokite mus, jei užsakymas yra skubus, arba jei reikia pristatyti iki konkrečios datos bandysime prisiderinti. 

Didelių gabaritų prekės, tokios kaip lovos, pristatomos atskiru suderinimu. Dažniausiai pakuojama ant EUR palečių. 1 EUR paletės pristatymo kaina apie 35 € + PVM, priklausomai nuo svorio ir einamojo mėnesio kuro mokečio. 

Užsakymai pateikti savaitgaliais ar ne darbo dienomis, bus tvarkomi artimiausią darbo dieną.

Pristatymas į visus Lietuvos miestus išskyrus Kurių Neriją*** vykdomas kurjerių pagalba (pristatymas kurjeriu ar paštomato paslauga). Visus Jūsų užsakymui galiojančius pristatymo variantus galite pasirinkti darydami užsakymą. Jei nematote galimybės pristatyti paštomatu, gali būti, kad prekių kiekis ar svoris viršija leistinus dydžius, todėl automatiškai lieka pristatymas kurjeriu.  

KITI PREKIŲ ATSIĖMIMO BŪDAI:

PREKES ATSIIMSIU PATS.

  1. Tai reiškia, kad klientas prekes pasiima pats Kauno mieste Veiverių g. 150-200. Dėl laiko reikia susitarti.
  2. Klientui sumokant pačiam atsiimant prekes Kautros Autobusų siuntų skyriuose.Tokios galimybės yra siunčiant į: 

    Alytų, Biržus, Druskininkus, Jonavą, Jurbarką, Kėdainius, Kelmę, Klaipėdą, Kupiškį, Kuršėnus, Marijampolę, Mažeikius, Molėtus, Naująją Akmenę, Pakruojį, Palangą, Panevėžį, Pasvalį, Pakruojį, Prienus, Radviliškį, Raseinius, Skuodą, Šiaulius, Šilalę, Šilutę, Telšius, Ukmergę, Varėną, Vilkaviškį, Vilnių.

Šį pageidavimą reikia išreikšti pristatymo būdo pasirinkime nurodant "prekes pasiimsiu pats", o informaciją reikėtų parašyti komentaruose prie užsakymo "Pristatymas autobusų siuntomis į ... (miesto pavadinimas). 

       3. Klientui pačiam isiškvietus kurjerį, kai prekės bus paruoštos siuntimui. Kurjerį reikia kviesti į Veiverių g. 150-200, Kaunas 46391. 

Pristatymas į kitas Europos šalis
Jei reikalingas pristatymas į kitas Europos šalis, susisiekite su mumis info@allforhotel.eu

***  Pristatymas į Kuršių Neriją vykdomas autobusų siuntomis arba Omniva paštomatu.

Prekės iš Kauno į Nidą išvyksta 8:30 kasdien, Nidoje būna 12:40. 1 siunta negali būti sunkesnės nei 30 kg. Parduotuvės pristatymo išlaidų skaičiuoklė nesugeba paskaičiuoti keletos dėžių, viską sumuoja, todėl, jei pasieksite maksimalią 30 kg siuntos ribą ir nebebus pristatymo variantų, pasirinkite "Prekes pasiimsiu pats" ir mes susiderinsime siuntos pristatymą atskirai. Ačiū už supratimą. 

Jei gusite prekes pažeistose pakuotėse, prašome viską sužymėti prekių gavmo akte kurjeriui ir informuoti mus apie sugadintas prekes ne vėliau nei 5 dienos po prekių gavimo. 

 

allforhotel.eu

- Specializuotos prekės viešbučiams - Patikrinta kokybė - Komunikacija ir aptarnavimas nuo pradžių iki galo ǀ Ofisas: Veiverių g. 150-200, Kaunas ǀ Rekvizitai: MB „Janas“ Į/k 303878351; LT100009246810 ǀ Swedbank: A/s LT077300010142512136, SWIFT HABALT22 ǀ Paysera: EVP0410003469693 │ Prekių transportavimui dažnai naudojame pakartotinę pakuotę │ Tokiu būdu taupome lėšas ir tausojame gamtą │ Dėkojame už supratingumą │

Susisiekite su mumis

+37065094405
info@allforhotel.eu
allforhotel

Facebook