Pristatymo informacija

DĖMESIO!!!

Pristatymo terminai priklauso nuo prekių kiekio mūsų sandėlyje arba tiekėjų sandėliuose. Stengiamės ir daug dirbame, kad prekės klientus pasiektų kuo greičiau. Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas, tačiau normalus pristatymo terminas yra ir 14 darbo dienų.

Jei siunčiama į (ar iš) tolimų vietovių ar šalių, gali užtrukti ir ilgiau. Informuokite mus, jei užsakymas yra skubus, arba jei reikia pristatyti iki konkrečios datos bandysime prisiderinti. 

Didelių gabaritų prekės, tokios kaip lovos, pristatomos atskiru suderinimu. Dažniausiai pakuojama ant EUR palečių. 1 EUR paletės pristatymo kaina apie 65 € + PVM, priklausomai nuo svorio ir einamojo mėnesio kuro mokečio. 

Užsakymai pateikti savaitgaliais ar ne darbo dienomis, bus tvarkomi artimiausią darbo dieną.

Pristatymas į visus Lietuvos miestus išskyrus Kurių Neriją*** vykdomas kurjerių pagalba (pristatymas kurjeriu ar paštomato paslauga). Visus Jūsų užsakymui galiojančius pristatymo variantus galite pasirinkti darydami užsakymą. Jei nematote galimybės pristatyti paštomatu, gali būti, kad prekių kiekis ar svoris viršija leistinus dydžius, todėl automatiškai lieka pristatymas kurjeriu.  

KITI PREKIŲ ATSIĖMIMO BŪDAI:

PREKES ATSIIMSIU PATS.

  1. Tai reiškia, kad klientas prekes pasiima pats Kauno mieste Veiverių g. 150-8F1p. Dėl laiko reikia susitarti. Į navigaciją įsiveskite allforhotel.eu ir atves į vietą.

       2. Klientui pačiam isiškvietus kurjerį, kai prekės bus paruoštos siuntimui. Kurjerį reikia kviesti į Veiverių g. 150-8F1p, Kaunas 46391. 

Pristatymas į kitas Europos šalis
Jei reikalingas pristatymas į kitas Europos šalis, susisiekite su mumis info@allforhotel.eu

***  Pristatymas į Kuršių Neriją vykdomas autobusų siuntomis arba Omniva paštomatu.

Prekės iš Kauno į Nidą išvyksta 8:30 kasdien, Nidoje būna 12:40. 1 siunta negali būti sunkesnės nei 30 kg. Parduotuvės pristatymo išlaidų skaičiuoklė nesugeba paskaičiuoti keletos dėžių, viską sumuoja, todėl, jei pasieksite maksimalią 30 kg siuntos ribą ir nebebus pristatymo variantų, pasirinkite "Prekes pasiimsiu pats" ir mes susiderinsime siuntos pristatymą atskirai. Ačiū už supratimą. 

Jei gusite prekes pažeistose pakuotėse, prašome viską sužymėti prekių gavmo akte kurjeriui ir informuoti mus apie sugadintas prekes ne vėliau nei 5 dienos po prekių gavimo.