Apie mus

allforhotel.eu  - PREKĖS VIEŠBUČIAMS 

Gavome įvertinimą už 2022 metų rezultatus


Dirbame nuo 2015 metų, esame šeimos verslas, įmonė MB JANAS.

Daugiausia tiekiamos PREKĖS VIEŠBUČIAMS, tačiau tuo pačiu klientų tarpe yra sporto klubai, apartamentai, kaimo turizmo sodybos, sanatorijos, grožio salonai, barai, restoranai, privačios klinikos, ligoninės ir kitos svečius, klientus ir pacientus priimančios įstaigos. Esant poreikiui teikiamos grafinio dizaino paslaugos. 

Siūlomos ne tik PREKĖS VIEŠBUČIAMS, siūlomi sprendimai, nuolatos atnaujinamas asortimentas, ieškome naujovių, nepamirštame ir įprastų, standartinių prekių.

Prekiaujame internetu, tačiau jeigu Jums patogiau suderinti užsakymus el-paštu ar telefonu, priimame ir tokius užsakymus. 

Šią el-parduotuvę sukūrėme ne atsitiktinai. Daugiau nei 10 metų darbo viešbučiuose patirtis duoda daugiau aiškumo, supratimo ir nuojautos ko reikia norint pasiekti geriausių rezultatų. Su džiaugsmu pasidalinsime savo ir mūsų partnerių patirtimi.  

PREKĖS VIEŠBUČIAMS dažnai puikiai pritaikomos ir namuose, asmeniniam naudojimui. Ypatingai klientų mėgstami tekstilės gaminiai. Juk visiems malonu įkristi į baltutėlę viešbučio lovą. Kodėl neturėti tokių patalų ir namuose?

Sekite mus ir čia: https://www.facebook.com/allforhotel


Patikrinta kokybė - platus asortimentas - komunikacija ir aptarnavimas nuo pradžios iki galo - JOKIŲ PASLĖPTŲ MOKESČIŲ.

Ačiū. Užsukitė vėl!

Įmonės rekvizitai: MB"Janas", įm.k.303878351, PVM LT100009246810, Partizanų g.61-806, Kaunas.Tel.865094405, info@allforhotel.eu 

Ofiso ir sandėlio adresas: Veiverių g. 150-8F1p, Kaunas