Tekstilė viešbučiams

Tekstilė viešbučiams

Tekstilė

Tekstilė viešbučiams gaminama atsižvelgiant į viešbučių poreikius, o labiausiai atsižvelgiant į poreikį dažnai skalbiti. Audiniai patvarūs, nesukeliantys alergijos, ilgai išliekančios spalvos, higieniški.

Tekstilė viešbučiams gali būti labai įvairi, čia pateikiami standartiniai variantai.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto audinio ar dydžio, visada prašome susisiekti el-paštu info@allforhotel.eu arba telefonu +370 650 94405. Taip pat skambinkite jei abejojate ir nežinote ką ir kodėl pasirinkti - visada atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti. 

Patalynė viešbučiams gali būti gaminama iš medvilnės arba maišytų audinių. Medvilnės audiniai labiausiai patinka tiems, kas mėgsta natūralumą, švelnumą, subtilumą ir kokybę. Maišyti audiniai labiau patinka žiūrintiems į praktiškąją paslaugos pusę, nes maišytus audinius lengviau prižiūrėti, mažiau glamžosi, ilgiau tarnauja, ilgiau išlieka balti. 

Rankšluosčiai viešbučiams taip pat yra labai skirtingos kokybės bei išmatavimų. Kuo storesnis, tuo minkštesnis rankšluostis, tačiau didesni skalbimo kaštai.

Todėl prieš renkantis tekstilės gaminius savo apgyvendinimo įstaigai gerai apsvarstykite kokie yra poreikiai, skalbimo ir džiovinimo galimybės bei biudžetas.

Plovimas: Visi nauji gaminiai prieš naudojimą turėtų būti išskalbti.

Jei kyla klausimų reipkitės el-paštu: info@allforhotel.eu 

Daugiau pasiskaityti kaip tinkamai pasirinkti patalynę galite https://allforhotel.wordpress.com/2015/08/25/kaip-pasirinkti-tinkama-patalyne/