Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvai viešbučiams

Nedidelių gabaritų, elektoros energiją tausojantys, lengvi plaukų džiovintuvai viešbučiams.

Viešbučių klasifikavimo reikalavimų sąraše nurodyta, kad plaukų džiovintuvas privalomas 3*, 4* ir 5* viešbučiuose, suteikiami 2 balai. 

Žemesnės kategorijos viešbučiuose plaukų džiovintuvas turi būti suteikiamas svečiui pareikalavus, 1 balas. 

Pagal CMHF (Committee for the Modernisation of French Hotels), net 2/3 svečių plaukų džiovintuvas įvardijamas kaip labiausiai pasigendamas daiktas, jei nerandamas vonios kambaryje. Tuo pačiu nurodoma, kad plaukų džiovintuvu daugiausia naudojasi moterys. Tai reiškia, kad jei plaukų džiovintuvas yra vonios kambaryje, joms nereikia vežtis savo plaukų džiovintuvo, kas yra labai nepatogu, ypač keliaujant tik su rankiniu bagažu. 

Atsižvelgiant į tai, kad viešbučiuose plaukų džiovintuvai gali būti naudojami džiovint ne tik plaukus, bet ir batus, rūbus ir pan. gaminant juos atsižvelgiama į visa tai. Neatmetama ir vagysčių galimybė. Todėl plaukų džiovintuvai, skirti viešbučiams skiriasi nuo paprasų: apribojamos galimybės persinešti plaukų džiovintuvą iš jam skirtos vietos ir pan. Plaukų džiovintuvams viešbučiams keliami ir aukštesni saugos reikalavimai. Dalis plaukų džiovintuvų turi barzdaskutės rozetes, o tai labai patogu ypač verslo klasės viešbučiuose, kur lankosi daug svečių vyrų. Kiti turi laikmačius ir automatiškai išsijungia nenaudojami, taip taupoma energija.