Čiužiniai ir antčiužiniai

Čiužiniai ir antčiužiniai

Aptarnaujame ne tik viešbučius, mūsų lovas renkasi ir privatūs klientai. Džiaugiamės kiekvienu. Labai dažnai į mus kreipiasi sakydami: "viešbutyje taip gerai išsimiegu, labai noriu viešbutinės lovos ir namuose". Miego kokybė susideda iš daug sudedamųjų, tačiau viena iš svarbiausiųjų - čiužinys

  • Spyruokliniai čiužiniai viešbučiams gaminami iš klasikinių "BONELL" spyruoklių blokų, kuriuos dengia neaustinė kaišytinė medžiaga. Didžiausias šių čiužinių privalumas - kaina ir ilgaamžiškumas. Jie itin pralaidūs orui – nekaupia šilumos ir nepelija. allforhotel.eu siūlomi spyruokliniai čiužiniai padengti nedegiu audiniu arba higienišku, antialerginių audiniu. Spyruokliniai čiužiniai nerekomenduojami dvigulėms lovoms. Kadangi spyruoklės yra sukabintos viena su kita, jaučiasi partnerio judesiai gulint. Spyruoklinių čiužinių negalima lenkti daugiau nei 45 laipsnių kampu, todėl netinka atlošiamoms lovų grotelėms. Juos galima dėti ant kieto, vientiso pagrindo tokio kaip BOX_16. 
  • Kišeninių spyruoklių čiužiniai gaminami iš individualių spyruoklių įvilktų į atskirus mašelius, kurias iš visų pusių dengia neaustinė kaišytinė medžiaga ir poroloniniai užpildai. Dažnai vadinami "POCKET" čiužiniais.  Dėl šios technologijos čiužinys maksimaliai prisitaiko prie kūno ir užtikrina taisyklingą stuburo atramą. Kadangi spyruoklės nėra sukabintos viena su kita, gulint ir spaužiant juda individualiai, o tai leidžia raumenims atsipalaiduoti ir užtikrina miego kokybę. Kišeninių spyruoklių čiužniai tinka tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms, nesijaučia partnerio judesių. Spyruokliniai čiužiniai pralaidūs orui, nepelija. Juos galima dėti ant kieto, vientiso pagrindo tokio kaip BOX_16. Ilgaamžiai. Vidutinio kietumo. Kuo aukštesnis čiužinys, tuo komfortabilesnis. 

Yra daug skirtingų putų poliuretano čiužinių gaminamų iš skirtingų rūšių putų poliuretano. Sluoksniuojant skirtingų tankių ir savybių medžiagas išgaunami skirtingo minkštumo/kietumo čiužiniai.

  • PU putų poliuretanas 25 kg/m3 - paprastas standartinis porolonas, kuris gerai išlaiko šilumą, elastingas, prisitaiko prie kūno. Tačiau ganėtinai greit išsiguli, nėra ilgaamžis. 
  • HR putų poliuretanas 35 kg/m3 - didelio elastingumo, kietas porolonas. HR putų poliuretano paviršius yra šiektiek standesnis, o atvira šio poliuretano molekulių struktūra užtikrina gerą oro pralaidumą, o kartu ir elastingumą. Čiužiniai iš HR putų labiausiai patinka kietus čiužinius mėgstantiems žmonėms arba miegantiems ant nugaros. Geras pasirinkimas turintiems problemų su stuburu. 
  • Viskoelastinis putų poliuretanas 60 kg/m3 - dažnai dar vadinamas "Memory" arba "tinginys" - orui pralaidi, labai elastinga, į žmogaus kūno temperatūrą reaguojanti medžiaga. Viskoelastanas sukurtas NASA užsakymu 1966 metais, iki šių dienų tobulinamas ir pasižymi ypatingai geromis savybėmis. Viskoelastiniai čiužiniai labai gerai tinka turintiems sanarių problemų, tačiau dėl didelio šilumos išlaikymo mažiau mėgstami prakaituoti linkusių žmonių. 

 Galima pagaminti ir nestandartinio išmatavimo čiužinius. Nestandartinių išmatavimų čiužinių atgal nepriimame, apmokėjimas negrąžinamas!